KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272338
nr 1327 2338
Oidentifierad konstnär. Signerad E Schmidt, Stadsmotiv. Signerad, daterad -48. Olja på pannå, 40x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:58:48
300 kr
500 kr
800 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)